over ons

Stichting Kunst in de Heemtuin streeft ernaar jaarlijks een toegankelijke en tegelijkertijd kwalitatief hoogwaardige beeldententoonstelling te realiseren op de prachtige locatie van de Heemtuin en daar zoveel mogelijk Leiderdorpers van te laten genieten.

Daarnaast organiseert de stichting activiteiten om de inwoners van Leiderdorp en daarbuiten kennis te laten maken met de tentoonstelling en kunst in het algemeen. Bijvoorbeeld door het organiseren van workshops en rondleidingen voor specifieke doelgroepen of door samenwerking te zoeken met andere (culturele) organisaties uit Leiderdorp. Ook wordt een educatieprogramma aangeboden.

Meer over onze activiteiten van de afgelopen jaren leest u hier:

Jaarverslag 2017

Jaarrekening 2017

Jaarverslag  2016

Jaarverslag 2015

 Jaarverslag 2014

Beleidsvisie Kunst in de Heemtuin

ANBI-status
De stichting is aangesloten bij de ANBI. Giften zijn hierdoor belastingvrij. Kijk voor meer informatie op www.anbi.nl

Verklaring Bestuur Stichting Kunst in de Heemtuin omtrent de vereisten van ANBI

Wij werken regelmatig samen met:

Heemtuin Leiderdorp – http://www.stichtingoase.nl/heemtuin-leiderdorp

Cultuur Leiderdorp – http://www.cultuurpuntleiderdorp.nl/organisaties/organisatie/1000000235/

Gemeente Leiderdorp – http://www.leiderdorp.nl/

MEC Leiderdorp – http://www.natuureducatie.nl/

Kunstkring Leiderdorp – http://kunstkringleiderdorp.nl/

Volksuniversiteit Leiderdorp – http://leiderdorpse-volksuniversiteit.nl/

Leiderdorps Museum – http://leiderdorpsmuseum.nl/

Muziekonderwijs Leiderdorp – http://muziekonderwijs-leiderdorp.nl/

Stichting Oase – Heemtuinbeheer – http://www.stichtingoase.nl/

Stichting Tijd – Ecokathedraal – http://www.stichtingtijd.nl